Nem kell túl komolyan venni ezt a postot, egy kis vasárnap du-i elmélkedés. Három csakra színe jelenik meg a magyar zászlón:
A legfelső piros, a gyökércsakra színe.
Agresszió, bátorság, határozottság a meghatározó kulcsszavak.
A középső fehér, a koronacsakra színe.
Hatalom, magabiztosság, távolságtartás a meghatározó kulcsszavak.
A legalsó zöld, a szívcsakra színe.
Nyugalom, egyensúly, gyógyulás a meghatározó kulcsszavak.
Levonva a logikus következtetést az analógiák alapján, Magyarország fejlődését a hatalmon lévők magatartása, a társadalomtól, egyidejűleg a külföldtől való különállása, és határokat nem ismerő önérvényesítése jellemzi.
Kommentek jöhetnek..
Mint fent úgy lent 😉
Reklámok
2010/12/19 17:57
Miért ne lehetne komolyan venni a meglátásodat?
Sztem teljesen helytálló, megfelelően értelmezed a trikolór színeit! A mai nemzeti zászlónk két alapszíne a régi Árpád-házi hadi lobogónkból származik, a magyarság mítikus eredetére utalva használja a vöröset (Nap) és az ezüstöt/fehéret (Hold). A zöld szín csak az 1848-49-es szabadságharc idején kapcsolódott az előző kettőhöz, az akkoriban nemzetközileg erőteljes francia forradalmi eszmék hatására.
A spirituális tartalom kézenfekvő, számunkra komoly üzenete van a nemzeti zászlónknak! A kulcskifejezések a Te megfogalmazásodban a “külföldtől való különállás” és az “önérvényesítés”! Ahhoz, hogy ismét megtaláljuk saját hangunkat, EZT a spirituális aspektust kellene felismernie nemzetünk egészének, de leginkább az említett hatalmon lévőknek!